Apie mus

KelionėsGuru

Kelionesguru.lt – tai keliones Lietuvoje skatinantis tinklalapis, skirtas atskleisti unikalų Lietuvos grožį, aprėpiant lankytinas vietas, pilis, dvarus, parkus ir visa tai, kas dar nėra atrasta. Mes dirbame tam, kad Jūsų kelionės planavimas būtų kuo malonesnis ir paprastesnis. Esame čia dėl to, kad mylime savo kraštą, dėl to, jog jį įsimylėtumėte ir Jūs.

KelionėsGuru portalo informacija

Kelionesguru.lt – portalas, skatinantis jo lankytoją geriau pažinti Lietuvą, joje esančius objektus bei susipažinti su jų istorija. Visos lankytinos vietovės – parkai, ežerai, dvarai, bažnyčios ir kt. – yra atrinktos mūsų komandos, remiantis šiai dienai aktualiais šaltiniais bei mūsų pačių darytomis realaus laiko nuotraukomis. 

Šis portalas skirtas ne tik supažindinti lankytoją su atskirais objektais, bet ir leisti jam susiplanuoti kelionės maršrutą naudojantis tik viena svetaine – kelionesguru.lt – ir išvengti laiką atimančio naršymo atskiruose portaluose, ieškant lankytinų vietų, jų aprašymų bei žemėlapių. 

Kelionesguru.lt taip pat veikia kaip elektroninė parduotuvė, kurioje jos lankytojai gali įsigyti virtualių, iš anksto suplanuotų maršrutų po Lietuvą ar užsisakyti individualų maršrutą pagal savo poreikius bei pomėgius. Čia taip pat galima įsigyti mūsų sukurtą nutrinamų maršrutų knygelę ,,Kelionės Guru“, kurioje pirkėjas atras 20 maršrutų po Lietuvą, žemėlapius prie kiekvieno maršruto bei objektų koordinates, taip pat laisvos erdvės išreikšti savo jausmus bei atsiminimus apie kiekvieną kelionę.

  • Be portalo administracijos sutikimo draudžiama kopijuoti, platinti bei kitaip naudotis portale pateikta informacija: nuotraukomis, tekstais, žemėlapiais ir kt.;
  • Visame portale galioja tolerancijos politika. Siekiant sukurti saugią aplinką mūsų lankytojams, visos melagingos, šmeižiančios ar įžeidžiančios informacijos skleidimas bus laikomas griežtu portalo taisyklių pažeidimu;

Daugiau taisyklių galite rasti mūsų privatumo politikoje.

Lankytojai, kurie nesilaikys šių taisyklių, bus apriboti teise naudotis portalu, o nepavykus išspręsti konflikto taikiai, bus patraukti į teisinę atsakomybę.

Mob. telefono nr.: +370 607 28103; +370 605 14325

 

El. paštas: info@kelionesguru.lt

 
 

 

 
Portalo statistika
50 +
Lankytinų vietų
0 +
Miestai
10 +
kategorijų
0
    0
    Krepšelis
    Krepšelis yra tuščiasGrįžti į parduotuvę